SP-L SM 2003 LAHTI

Lahti Boule ry - PEESI ry - Riemukaari ry - Nassu ry


Voittajaveto:

Yleinen SM-singeli ja yleinen SM-duppeli ovat Oy Veikkaus Ab:n voittajavedon kohteina. Veikattavat vaihtoehdot ovat seuraavat:


YLEINEN SINGELI - Kilpailu alkaa ti 1.7.2003 klo 10:30 ja päättyy ke 2.7.2003 illalla

 1. Duhamel Daniel KVP
 2. Gripenberg Mikael HBY
 3. Güzel Selhattin IPC
 4. Heinonen Jarmo CDC
 5. Holopainen Jukka LBO
 6. Häkkinen Jari TUR
 7. Jakonen Marko LBO
 8. Kankkunen Samuli HPK
 9. Kouvonen Miikka LBO
10. Kuusisto Tatu TUR
11. Lahti Mikko RIE
12. Lehtinen Harri LIN
13. Lehtinen Tuomo PCP
14. Lehtonen Antti LBO
15. Lindman Seppo TUR
16. Matilainen Pasi DRO
17. Muuri Hannu LIN
18. Myyryläinen Henry DRO
19. Mäkelä Ari-Pekka CDC
20. Nieminen Markku LOI
21. Noro Tom HUL
22. Parviainen Anja HBY
23. Pelletier Yannick ORA
24. Piiparinen Pauli KAL
25. Poikolainen Arttu HPK
26. Riihikanto Antti HPK
27. Savolainen Jussi PKP
28. Seppä Petri PCS
29. Sinnemaa Olli CDC
30. Siro Juha-Pekka HPK
31. Soikkeli Mikko TAV
32. Stenberg Arto PCP
33. Verho Veli-Matti KOU
34. Viinikainen Anssi SUS
35. Ylönen Tuukka CDC
36. Muu voittaja


YLEINEN DUPPELI - Kilpailu alkaa to 3.7.2003 klo 09:00 ja päättyy pe 4.7.2003 illalla

 1. Aalto/Viinikainen         (Marko Aalto SUS / Anssi Viinikainen SUS)
 2. Gripenberg/Häkkinen       (Mikael Gripenberg HBY / Jari Häkkinen TUR)
 3. Hakuli/Sallinen           (Jari Hakuli TAV / Mika Sallinen TAV)
 4. Heinonen/Lukka            (Jarmo Heinonen CDC / Sami Lukka SLP)
 5. Hursti/Meripaasi          (Armas Hursti MAP / Petri Meripaasi MAP)
 6. Jaanu/Pöyry               (Mikko Jaanu ANJ / Jukka Pöyry LBO)
 7. Jakonen/Kouvonen          (Marko Jakonen LBO / Miikka Kouvonen LBO)
 8. Jokinen/Haajanen          (Ari Jokinen HUL / Hannu Haajanen HUL)
 9. Jutila/Stenberg           (Juha Jutila PCP / Arto Stenberg PCP)
10. Kaatranen/Matilainen      (Hannu Kaatranen DRO / Pasi Matilainen DRO)
11. Kankkunen/Siro            (Samuli Kankkunen HPK / Juha-Pekka Siro HPK)
12. Kiviranta/Harsia          (Tommi Kiviranta PCS / Kari Harsia PCS)
13. Koivunen/Vakkari          (Pekka Koivunen KAR / Raimo Vakkari KAR)
14. Kolehmainen/Duhamel       (Lauri Kolehmainen KVP / Daniel Duhamel KVP)
15. Kuusisto/Lindman          (Tatu Kuusisto TUR / Seppo Lindman TUR)
16. Laasonen/Lähdesniemi      (Jani Laasonen CDC / Markus Lähdesniemi CDC)
17. Lahti/Lehti               (Mikko Lahti RIE / Antero Lehti RIE)
18. Lahti/Vuori               (Jarno Lahti BOM / Mika Vuori BOM)
19. Lehtinen/Muuri            (Harri Lehtinen LIN / Hannu Muuri LIN)
20. Lehtinen/Stenberg         (Tuomo Lehtinen PCP / Viljo Stenberg PCP)
21. Nieminen/Benhammoud       (Markku Nieminen LOI / Bachir Benhammoud LOI)
22. Nikki/Lehtonen            (Tero Nikki NAS / Antti Lehtonen LBO)
23. Olkinuora/Mäkelä          (Simo Olkinuora LIN / Ari-Pekka Mäkelä CDC)
24. Piiparinen/Lehto          (Pauli Piiparinen KAL / Mikko Lehto KAL)
25. Pitkäkangas/Metsä-Eerola  (Jarmo Pitkäkangas LIN / Mika Metsä-Eerola LIN)
26. Riihikanto/Poikolainen    (Antti Riihikanto HPK / Arttu Poikolainen HPK)
27. Ristolainen/Sappinen      (Ismo Ristolainen NAS / Ville Sappinen NAS)
28. Savolainen/Savolainen     (Arto Savolainen PKP / Jussi Savolainen PKP)
29. Seppä/Linteri             (Petri Seppä PCS / Simo Linteri PCS)
30. Sinnemaa/Ylönen           (Olli Sinnemaa CDC / Tuukka Ylönen CDC)
31. Svens/Semskar             (Stig Svens ORA / Kenneth Semskar ORA)
32. Taka-Eilola/Rissanen      (Reijo Taka-Eilola KVP / Janne Rissanen KVP)
33. Talosela/Jalonen          (Jaakko Talosela PSI / Seppo Jalonen BAL)
34. Turunen/Hämäläinen        (Harri Turunen PCS / Pasi Hämäläinen PCS)
35. Tyyskä/Soikkeli           (Harri Tyyskä DRO / Mikko Soikkeli TAV)
36. Muu voittaja