PETANQUE SM 2004 TURKU

TERVETULOA

HENKILÖKUNTA

PELIPAIKKA

MAJOITUS JA
MUONITUS

AIKATAULU

 

Logo

 

OSANOTTOMAKSUT JA
ILMOITTAUTUMINEN

ILMOITTAUTUNEET
JA ALKULOHKOT

TULOKSET

VALOKUVIA

Ilmoittautuneet ja alkulohkot

 

Voit korostaa hakusanan sisältävät joukkueet. Hakusana voi olla seuran lyhenne (isoilla kirjaimilla, esim LBO) tai pelaajan Etunimi Sukunimi (huomioi järjestys sekä isot ja pienet kirjaimet).

Rankatut joukkueet on merkitty R-kirjaimella joukkueen kapteenin nimen edessä. Saat korostettua ne painamalla ylläolevaa nappia.

Ne pelaajat joiden nimeä ei vielä löydy lisenssirekisteristä on merkitty huutomerkillä. Saat korostettua heitä sisältävät joukkueet painamalla ylläolevaa nappia.


YLEINEN SINGELI 149 pelaajaa (146, 145, 150, 166, 169, 149, 150)

 ABCD
1 R Jarmo Heinonen CDC Ilpo Vuorinen KOP Mauri Kuitunen KOU Toni Kulmala TYR
2 Tapio Hirvonen NAS Abdelaziz Laouini KVP Kai Aalto KAR Tatu Kuusisto TUR
3 R Samuli Kankkunen HPK Ari Piira ANJ Kimmo Keränen TUR Tuomas Kettunen LOI
4 Jussi Salminen UTU Jouni Väliviita HAR Olli Hella KAL Mika Metsä-Eerola LIN
5 R Seppo Lindman TUR Tapio Salomäki TPQ Teuvo Kamunen TAV Matti Vasama KVP
6 Martti Korhonen HUL Jukka Järvinen MYN Kari Ahonen KAL Juhani Airaksinen TUR
7 R Mikael Gripenberg HBY Rauli Rämö BIT Arto Rantakaulio ANJ Esa Ylivarvi LIN
8 Hemmo Järvinen MYN Ismo Ristolainen NAS Tuukka Ylönen CDC Raimo Vesterlund PCP
9 R Antti Riihikanto HPK Tuomo Lehtinen PCP Antti Kortela LIN Aimo Söderdahl UTU
10 Tom Noro HUL Jouni Heinonen LAR Juha Hyytiäinen MAP Kari Lehtonen TUR
11 R Harri Lehtinen LIN Sauli Ylirönni TYR Pasi Punta MYN Seppo Järvisalo KOK
12 Raimo Karppinen TUR Jaakko Kimari HUL Jukka Pöyry LBO Simo Olkinuora LIN
13 R Viljo Stenberg PCP Aimo Alm KOP Jukka Voivala BOM -
14 Jari Hänninen EPA Arto Kranttila BIT Erkki Rantanen HBY Harri Näsilä SLP
15 R Juha-Pekka Siro HPK Seppo Tuominen HAR - Pekka Puntanen HUL
16 Jarkko Kallio NAS Tarmo Wasenius SUS Markku Nieminen LOI Seppo Havukainen PCP
17 R Hannu Muuri LIN Matti Manninen KOU Harry Uschanov BOM Jussi Lehti RIE
18 Matti Kaseva CDC Mikko Lahti RIE Reijo Taka-Eilola KVP Joni Soini PCP
19 R Pasi Matilainen DRO Pekka Stark CDC Yannick Pelletier ORA Hannu Saari TUR
20 Daniel Duhamel KVP Vesa Tuominen UTU Raimo Vakkari KAR Simo Linteri KOT
21 R Arto Stenberg PCP Juhani Nieminen MEH Markus Sohlman RIE Mikko Rajala KIS
22 Hannu Kaatranen DRO Mikko Lehto KAL Reijo Lamminpää MYN Pertti Rinkkala KVP
23 R Henry Myyryläinen HPK Petri Meripaasi MAP Esa Tuominen TUR Petri Seppä KOT
24 Pasi Lahti PCP Pekka Urponen UTU Jukka Lehto KVP Jukka Salminen DRO
25 R Olli Sinnemaa CDC Timo Puska TUR Yrjö Munukka LAR Jorma Mäkitalo UTU
26 Harri Tyyskä DRO Petri Lohman ANJ Mikko Neuvonen HUL Antti Rautava KAL
27 R Marko Jakonen HBY Kari Vartiainen HPK Juha-Pekka Rajalainen HUL Harri Kankaanpää PCP
28 Tero Nikki NAS Lassi Mäki TUR Jouni Sinkkonen KIS Eero Ravantti PCP
29 R Arttu Poikolainen HPK - Ismo Lidner DRO Kari Randell TUR
30 Ossi Valpio CDC Harri Turunen PCS Narinder Virk TUR Jari Alanen DRO
31 R Anssi Viinikainen HBY Antti Tuukkanen DRO Pertti Kinnunen KIS Janne Rissanen KVP
32 Raimo Piiroinen SUS Torbjörn Ekstam PCS Seppo Roponen BIT Arvo Haikonen HUL
33 Iivo Paaso CDC Vesa Ala-Kulju KOP Jan Pakarinen GTO Sakari Pankkonen KAL
34 Jari Talja MYN Jarmo Pitkäkangas LIN Timo Salminen TYR Markus Barck KAR
35 Pertti Taipale TAV Kaarlo Viuhko TUR Sulo Niiranen ANJ Risto Vartiamäki KVP
36 Helmer Karp ORA Erkki Pohjanoksa LOI Pauli Piiparinen KAL Jari Hukka SUS
37 Kari Poikolainen SLP Lauri Kolehmainen KVP Heikki Haapanen LOI Antero Lehti RIE
38 Jari Häkkinen TUR Jari Santaluoto LOI Ville Sappinen NAS Jarno Lahti BOM


YLEINEN DUPPELI 94 joukkuetta (97, 104, 96, 102, 101, 100, 91)

 ABCD
1 R Mikael Gripenberg HBY
Anssi Viinikainen HBY
- Pentti Mehtonen KVP
Pauli Mehtonen KVP
Tarmo Wasenius SUS
Matti Lehtinen SUS
2 Olli Sinnemaa CDC
Tuukka Ylönen CDC
Harri Kankaanpää PCP
Ari Nevo PCP
Raimo Piiroinen SUS
Jari Hukka SUS
Mikko Soikkeli LBO
Harri Tyyskä DRO
3 R Arttu Poikolainen HPK
Juha-Pekka Siro HPK
Marko Aalto LBO
Esa Saastamoinen SUS
Seppo Härkönen HUL
Juha-Pekka Rajalainen HUL
Kari Ahonen KAL
Jyri Suksi KAL
4 Reijo Lamminpää MYN
Terttu Lamminpää MYN
Petri Seppä KOT
Simo Linteri KOT
Markus Barck KAR
Paavo Kinnunen KAR
Seppo Järvisalo KOK
Matti Koste KOK
5 R Antti Riihikanto HPK
Henry Myyryläinen HPK
Jani Laasonen CDC
Pasi Räntilä CDC
Teuvo Pajuoja KIS
Pekka Kokkonen KIS
Esa Tuominen TUR
Hannu Saari TUR
6 Olli Hella KAL
Sakari Pankkonen KAL
Sauli Ylirönni TYR
Toni Kulmala TYR
Tom Noro HUL
Jaakko Kimari HUL
Rainer Lindgren HPK
Matti Törrönen HPK
7 R Arto Stenberg PCP
Juha Jutila PCP
Anja Laine KOP
Ossi Kekkonen KOP
Hemmo Järvinen MYN
Jukka Järvinen MYN
Jukka Salonoja TYR
Timo Salminen TYR
8 Jussi Lehti RIE
Antero Lehti RIE
Simo Olkinuora LIN
Mika Salmi LIN
Tuomas Kettunen LOI
Markku Nieminen LOI
Seija Viertonen EPA
Jari Hänninen EPA
9 R Tatu Kuusisto TUR
Seppo Lindman TUR
Teuvo Kamunen TAV
Mikael Udd TAV
Juha Hyytiäinen MAP
Heikki Velin MAP
Heikki Haapanen LOI
Erkki Pohjanoksa LOI
10 Matti Halonen TUR
Narinder Virk TUR
Matti Kaseva CDC
Iivo Paaso CDC
Esa Ylivarvi LIN
Jukka Ruuskanen LIN
Harry Uschanov BOM
Jukka Voivala BOM
11 R Viljo Stenberg PCP
Tuomo Lehtinen PCP
Pasi Hämäläinen PCS
Harri Turunen PCS
Erkki Rantanen HBY
Erkki Hiltunen MYN
Mauri Kuitunen KOU
Matti Manninen KOU
12 Teuvo Kyllönen TUR
Jari Marttinen TUR
Jouni Sinkkonen KIS
Mikko Rajala KIS
Raimo Vesterlund PCP
Joni Soini PCP
Seppo Roponen BIT
Esko Riste KAL
13 R Hannu Kaatranen DRO
Pasi Matilainen DRO
Vesa Ala-Kulju KOP
Aimo Alm KOP
Pertti Kinnunen KIS
Tapio Välimaa KIS
Tero Nikki NAS
Jarkko Kallio NAS
14 Tapio Valariutta KOP
Ilpo Vuorinen KOP
Kai Aalto KAR
Raimo Vakkari KAR
Pasi Lahti PCP
Emmanuel Simon-Bellamy PCP
Risto Hintikainen HUL
Ari Paasonen HUL
15 R Samuli Kankkunen HPK
Jarmo Heinonen CDC
Mikko Lahti RIE
Markus Sohlman RIE
Helmer Karp ORA
Mona Karp ORA
Kari Uskelin BAL
Esko Kauhanen TUR
16 Arto Rantakaulio ANJ
Sulo Niiranen ANJ
Antti Tuukkanen DRO
Jari Alanen DRO
Kimmo Keränen TUR
Lassi Mäki TUR
Pasi Punta MYN
Jari Talja MYN
17 R Marko Jakonen HBY
Jari Häkkinen TUR
Arvo Haikonen HUL
Pekka Puntanen HUL
Aimo Söderdahl UTU
Olavi Nieminen UTU
Jukka Lehto KVP
Reijo Taka-Eilola KVP
18 Timo Puska TUR
Raimo Karppinen TUR
Jouni Heinonen LAR
Yrjö Munukka LAR
Jorma Nöjd KOK
Lasse Ahlroth KOK
Mika Metsä-Eerola LIN
Jarmo Pitkäkangas LIN
19 R Harri Lehtinen LIN
Hannu Muuri LIN
Seppo Jalonen BAL
Juha Komsi BAL
Kari Randell TUR
Juhani Airaksinen TUR
Jouni Väliviita HAR
Seppo Tuominen HAR
20 Antti Kortela LIN
Petri Lohman ANJ
Eero Ravantti PCP
Vesa Korpunen PCP
Daniel Duhamel KVP
Abdelaziz Laouini KVP
Pekka Stark CDC
Ossi Valpio CDC
21 Pauli Piiparinen KAL
Mikko Lehto KAL
Pekka Urponen UTU
Vesa Tuominen UTU
Pertti Rinkkala KVP
Risto Vartiamäki KVP
Martti Korhonen HUL
Jukka Särkkä HUL
22 Seppo Riikonen TUR
Jussi Lindblom TUR
- Jukka Salminen DRO
Ismo Lidner DRO
Mikko Neuvonen HUL
Hannu Haajanen HUL
23 Jari Santaluoto LOI
Katariina Mäkelä LOI
Ismo Ristolainen NAS
Ville Sappinen NAS
Jukka Pöyry LBO
Pertti Taipale TAV
Ilkka Konola BIT
Jukka Salmi BIT
24 Jussi Salminen UTU
Jorma Mäkitalo UTU
Jarno Lahti BOM
Mika Vuori BOM
Rauli Rämö BIT
Arto Kranttila BIT
Pekka Mehtonen KVP
Petri Mehtonen KVP


YLEINEN TRIPPELI 63 joukkuetta (60, 62, 63, 62, 68, 63, 64)

 ABCD
1 R Petri Seppä KOT
Simo Linteri KOT
Markku Rinne KOT
Pentti Mehtonen KVP
Pekka Mehtonen KVP
Petri Mehtonen KVP
Mikko Neuvonen HUL
Pekka Puntanen HUL
Jukka-Pekka Kimari HUL
Pasi Punta MYN
Hemmo Järvinen MYN
Eeva Järvinen MYN
2 Harri Koivunen TYR
Seppo Rehumäki TYR
Pertti Taipale TAV
Miro Heikkilä NAS
Tero Nikki NAS
Jarkko Kallio NAS
Lasse Ahlroth KOK
Jorma Nöjd KOK
Arja Ahlroth KOK
Helmer Karp ORA
Mona Karp ORA
Kaarlo Viuhko TUR
3 R Samuli Kankkunen HPK
Henry Myyryläinen HPK
Marko Jakonen HBY
Mikko Rajala KIS
Tapio Välimaa KIS
Jouni Sinkkonen KIS
Daniel Duhamel KVP
Abdelaziz Laouini KVP
Miska Nieminen LBO
Olli Sinnemaa CDC
Tuukka Ylönen CDC
Pauli Piiparinen KAL
4 Janne Rissanen KVP
Ari Reijonen KVP
Lauri Kolehmainen KVP
Timo Puska TUR
Raimo Karppinen TUR
Teuvo Kyllönen TUR
Jukka Salminen DRO
Ismo Lidner DRO
Jari Alanen DRO
Mikko Lahti RIE
Markus Sohlman RIE
Antero Lehti RIE
5 R Hannu Kaatranen DRO
Pasi Matilainen DRO
Anssi Viinikainen HBY
Tauno Komulainen MYN
Terttu Lamminpää MYN
Reijo Lamminpää MYN
Vesa Ala-Kulju KOP
Aimo Alm KOP
Anja Laine KOP
Helena Kankaanpää PCP
Tarja Roslöf PCP
Anita Olkinuora LIN
6 Armas Hursti MAP
Tuukka Hursti PKP
Hannu Lindholm MAP
Olli Hella KAL
Sakari Pankkonen KAL
Henri Koskinen KAL
Eero Pajala TUR
Seppo Riikonen TUR
Jussi Lindblom TUR
Sauli Ylirönni TYR
Toni Kulmala TYR
Sami Pulkkinen TYR
7 R Iivo Paaso CDC
Jarmo Heinonen CDC
Mikael Gripenberg HBY
Jukka Lehto KVP
Reijo Taka-Eilola KVP
Erkki Rantanen HBY
Heikki Haapanen LOI
Erkki Pohjanoksa LOI
Markku Nieminen LOI
Risto Hintikainen HUL
Ari Paasonen HUL
Juha-Pekka Rajalainen HUL
8 Tapio Hirvonen NAS
Ismo Ristolainen NAS
Ville Sappinen NAS
Teuvo Kamunen TAV
Pekka Korelin TAV
Jarmo Piiroinen TAV
Jouni Heinonen LAR
Yrjö Munukka LAR
Merja Salonranta LAR
Tom Noro HUL
Jaakko Kimari HUL
Hannu Haajanen HUL
9 R Tatu Kuusisto TUR
Jussi Lehti RIE
Seppo Lindman TUR
Mirja Laine TUR
Seija Hukkanen TUR
Riitta Vesamäki TUR
Pekka Stark CDC
Ossi Valpio CDC
Matti Kaseva CDC
Pertti Rinkkala KVP
Risto Vartiamäki KVP
Maria Rinkkala KVP
10 Mika Taavila HPK
Jouni Hokkinen HPK
Kari Vartiainen HPK
Teuvo Pajuoja KIS
Pertti Kinnunen KIS
Reijo Sainio KIS
- Antti Tuukkanen DRO
Harri Tyyskä DRO
Sami Lukka CDC
11 R Arttu Poikolainen HPK
Juha-Pekka Siro HPK
Antti Riihikanto HPK
Tarmo Wasenius SUS
Matti Lehtinen SUS
Anni Wasenius SUS
Antti Kortela LIN
Mikko Lehto KAL
Petri Lohman ANJ
Esa Tuominen TUR
Hannu Saari TUR
Vesa Korpunen PCP
12 Seppo Roponen BIT
Antti Väisänen BIT
Esko Riste KAL
Salla Kalliosalo PSI
Mari Lohman ANJ
Kati Nieminen PSI
Jarmo Pitkäkangas LIN
Jukka Ruuskanen LIN
Jarno Lahti BOM
Marko Aalto LBO
Jukka Pöyry LBO
Esa Saastamoinen SUS
13 R Arto Stenberg PCP
Juha Jutila PCP
Patrick Simon-Bellamy PCP
Martti Korhonen HUL
Jukka Särkkä HUL
Seppo Härkönen HUL
Joel Björkqvist KOT
Kari Harsia KOT
Tommi Kiviranta KOT
Seppo Järvisalo KOK
Matti Koste KOK
Paula Järvisalo KOK
14 Jani Saarinen LIN
Simo Olkinuora LIN
Mika Salmi LIN
Jari Santaluoto LOI
Katariina Mäkelä LOI
Narinder Virk TUR
Harri Kankaanpää PCP
Viljo Stenberg PCP
Ari Nevo PCP
Kirsi Tikka BOM
Seija Uusitalo LOI
Pirjo Kivinen LOI
15 R Harri Lehtinen LIN
Mika Metsä-Eerola LIN
Hannu Muuri LIN
Antti Lehtonen LBO
Mikko Soikkeli LBO
Markus Lähdesniemi CDC
Ilkka Konola BIT
Jukka Salmi BIT
Christer Nyman BIT
Ossi Kekkonen KOP
Tapio Valariutta KOP
Ilpo Vuorinen KOP
16 Kari Randell TUR
Lassi Mäki TUR
Juhani Airaksinen TUR
Kai Aalto KAR
Raimo Vakkari KAR
Markus Barck KAR
Eila Sistonen KVP
Riitta Nurminen KVP
Iiro Panula KVP
Rauli Rämö BIT
Arto Kranttila BIT
Allan Degerstedt BIT


YLEINEN AMMUNTA 62 pelaajaa (62, 49, 59, 28, -, -, -)

R Arttu Poikolainen HPK R Mikael Gripenberg HBY R Jaana Alkila LIN R Marko Jakonen HBY
R Ville Sappinen NAS R Petri Seppä KOT R Harri Lehtinen LIN R Henry Myyryläinen HPK
R Arto Stenberg PCP R Samuli Kankkunen HPK R Hannu Muuri LIN R Seppo Lindman TUR
R Pasi Matilainen DRO R Viljo Stenberg PCP R Anssi Viinikainen HBY R Antti Riihikanto HPK
Reijo Lamminpää MYN Jukka Järvinen MYN Mikko Talja MYN Tommi Talja MYN
Ville Punta MYN Hemmo Järvinen MYN Pasi Punta MYN Anu Sutinen HPK
Mika Taavila HPK Tero Nikki NAS Tapio Hirvonen NAS Ismo Ristolainen NAS
Simo Olkinuora LIN Antti Kortela LIN Hannu Kaatranen DRO Jari Alanen DRO
Harri Tyyskä DRO Harri Kankaanpää PCP Tuomo Lehtinen PCP Iivo Paaso CDC
Olli Sinnemaa CDC Tuukka Ylönen CDC Marko Aalto LBO Mikko Soikkeli LBO
Jukka Pöyry LBO Tuula Ahonen KAL Olli Hella KAL Pauli Piiparinen KAL
Kimmo Keränen TUR Tatu Kuusisto TUR Jussi Lehti RIE Antero Lehti RIE
Pirjo-Liisa Frangén MUN Stiina Kamppuri MUN Harri Näsilä SLP Martti Korhonen HUL
Teuvo Pajuoja KIS Jarno Lahti BOM Sauli Ylirönni TYR Kati Nieminen PSI
Markku Nieminen LOI Seppo Järvisalo KOK Joni Soini PCP Pekka Puntanen HUL
Jaakko Kimari HUL Abdelaziz Laouini KVP


NAISTEN SINGELI 49 pelaajaa (46, 52, 51, 48, 49, 41, 39)

 ABCD
1 R Seija Hukkanen TUR Anna Rinkkala KVP Paula Järvisalo KOK Maarit Flink-Soini PCP
2 R Salla Kalliosalo PSI Elvi Aaltonen LOI Merja Salonranta LAR -
3 R Outi Raitasuo HBY Arja Ahlroth KOK Terttu Mäki LOI -
4 R Anita Olkinuora LIN Riitta Kangas KAL Seija Viertonen EPA Kati Nieminen PSI
5 R Helena Kankaanpää PCP Pia Gripenberg HBY Riitta Vesamäki TUR Niina Rajala KIS
6 R Mirva Näsilä HBY Mona Karp ORA Maria Rinkkala KVP -
7 R Anja Parviainen HBY Maire Kinnunen KIS Annikki Saarinen LOI Maija-Liisa Törnqvist PCP
8 R Ritva Peltomaa PCP Seija Uusitalo LOI Ulla-Maija Holmfors-Andtbacka VAA Merja Airaksinen TUR
9 R Tarja Roslöf PCP Jaana Alkila LIN Pirjo-Liisa Frangén MUN Pirjo Kivinen LOI
10 R Katri Ripatti HPK Helena Forsbäck-Turunen PCS Katariina Mäkelä LOI Eija Hurri HUL
11 R Stiina Kamppuri MUN Kirsi Tikka BOM Maire Sinkkonen KIS Teija Muuri LIN
12 R Anu Sutinen HPK Terttu Lamminpää MYN Kirsi Aalto KAL Eila Nummila LOI
13 R Tuula Ahonen KAL Anja Laine KOP Mari Lohman ANJ Mirja Paatero BIT


NAISTEN DUPPELI 25 joukkuetta (24, 27, 31, 29, 25, 28, 26)

 ABCD
1 R Helena Kankaanpää PCP
Tarja Roslöf PCP
Pirjo Kivinen LOI
Seija Uusitalo LOI
Eila Sistonen KVP
Riitta Nurminen KVP
Helinä Grön KOU
Vuokko Majander KOU
2 R Anu Sutinen HPK
Stiina Kamppuri MUN
Eija Hurri HUL
Irene Lidner DRO
Maire Kinnunen KIS
Anja Välimaa KIS
Aura Siikava BIT
Merja Salonranta LAR
3 R Pirjo-Liisa Frangén MUN
Tuula Ahola MUN
- Marja Mattila BIT
Irja Niemelä BIT
Paula Järvisalo KOK
Arja Ahlroth KOK
4 R Ritva Peltomaa PCP
Maarit Flink-Soini PCP
Maria Rinkkala KVP
Anna Rinkkala KVP
- Niina Rajala KIS
Maire Sinkkonen KIS
5 R Kirsi Aalto KAL
Anja Parviainen HBY
Terttu Mäki LOI
Annikki Saarinen LOI
Tuula Ahonen KAL
Riitta Kangas KAL
Kirsi Tikka BOM
Anna Valtonen TUR
6 R Salla Kalliosalo PSI
Kati Nieminen PSI
Elvi Aaltonen LOI
Eila Nummila LOI
Jaana Alkila LIN
Mari Lohman ANJ
Eeva Järvinen MYN
Terttu Lamminpää MYN
7 R Mirja Laine TUR
Seija Hukkanen TUR
Paula Nummelin MUN
Outi Pietarinen MUN
Teija Muuri LIN
Anita Olkinuora LIN
-


NAISTEN TRIPPELI 17 joukkuetta (16, 17, 15, 14, 16, 16, 17)

 ABCD
1 R Helena Kankaanpää PCP
Tarja Roslöf PCP
Anita Olkinuora LIN
Liisa-Johanna Pesonen TAV
Päivi Hakulinen TAV
Pirjo Peltonen TAV
Maaret Komsi BAL
Anu Sutinen HPK
Stiina Kamppuri MUN
Annikki Saarinen LOI
Pirjo Kivinen LOI
Seija Uusitalo LOI
2 R Tuula Ahonen KAL
Riitta Kangas KAL
Kirsi Aalto KAL
- Aura Siikava BIT
Irja Niemelä BIT
Merja Salonranta LAR
Kirsi Tikka BOM
Niina Rajala KIS
Eija Hurri HUL
3 R Teija Muuri LIN
Pia Gripenberg HBY
Anja Parviainen HBY
Maria Rinkkala KVP
Eila Sistonen KVP
Riitta Nurminen KVP
Pirjo-Liisa Frangén MUN
Tuula Ahola MUN
Jaana Alkila LIN
Marja Mattila BIT
Mirja Paatero BIT
Leni Pakkala BIT
4 R Elvi Aaltonen LOI
Eila Nummila LOI
Terttu Mäki LOI
- Helinä Grön KOU
Vuokko Majander KOU
Annika Salo KOU
Ritva Peltomaa PCP
Maija-Liisa Törnqvist PCP
Maarit Flink-Soini PCP
5 R Salla Kalliosalo PSI
Mari Lohman ANJ
Kati Nieminen PSI
Maire Sinkkonen KIS
Maire Kinnunen KIS
Anja Välimaa KIS
- Seija Hukkanen TUR
Anna Valtonen TUR
Riitta Vesamäki TUR


JUNIORISINGELI 19 pelaajaa (23, 11, 16, 16, 17, 21, 24)

Eveliina Ylivarvi LIN Eero Ylivarvi LIN Marko Salmi LIN Tiia Voivala LIN
Hanna Alkila LIN Yannick Duhamel KVP Iiro Panula KVP Paavo Rinkkala KVP
Tommi Talja MYN Ville Punta MYN Mikko Talja MYN Matias Anttonen RIE
Olli-Pekka Aaltonen RIE Mari Lohman ANJ Jan Pakarinen GTO Mikko Kamppuri MUN
Henri Alanen DRO Jukka-Pekka Kimari HUL Joel Anttonen PSC


JUNIORIDUPPELI 10 joukkuetta (9, 4, 8, 7, 8, 9, 10)

Iiro Panula KVP
Paavo Rinkkala KVP
Eero Ylivarvi LIN
Marko Salmi LIN
Tommi Talja MYN
Mikko Talja MYN
Hanna Alkila LIN
Ville Punta MYN
Jukka-Pekka Kimari HUL
Mikko Kamppuri MUN
Mari Lohman ANJ
Yannick Duhamel KVP
Julius Hella KAL
Aaro Lehikoinen KAL
Katja Lehti RIE
Jan Pakarinen GTO
Olli-Pekka Aaltonen RIE
Matias Anttonen RIE
Eveliina Ylivarvi LIN
Tiia Voivala LIN


JUNIORITRIPPELI 6 joukkuetta (6, 4, 4, 4, 4, 5, 5)

Yannick Duhamel KVP
Iiro Panula KVP
Paavo Rinkkala KVP
Eero Ylivarvi LIN
Eveliina Ylivarvi LIN
Marko Salmi LIN
Tommi Talja MYN
Ville Punta MYN
Mikko Talja MYN
Jukka-Pekka Kimari HUL
Mikko Kamppuri MUN
Mari Lohman ANJ
Hanna Alkila LIN
Tiia Voivala LIN
Henry Alanen DRO
Hanna Tyyskä DRO
Katja Lehti RIE
Tanja Lehti RIE