Petanque SM 2007 Mikkeli

Ilmoittautuneet

 

Voit korostaa hakusanan sisältävät joukkueet. Hakusana voi olla seuran lyhenne (isoilla kirjaimilla, esim DRO) tai pelaajan Etunimi Sukunimi (huomioi järjestys sekä isot ja pienet kirjaimet).

Rankatut joukkueet on merkitty R-kirjaimella joukkueen kapteenin nimen edessä. Saat korostettua ne painamalla ylläolevaa nappia.


YLEINEN SINGELI 113 pelaajaa (132, 144, 149, 146, 145, 150, 166, 169, 149, 150)

 ABCD
1 R Samuli Kankkunen (CDC) Vesa Ala-Kulju (KOP) Anu Sutinen (PSI) -
2 R Ismo Lidner (DRO) Antero Lehti (RIE) Kari Randell (TUR) Pasi Punta (MYN)
3 R Antti Tuukkanen (DRO) Esko Nenonen (ANJ) Heikki Pyrhönen (MPC) Tapio Salomäki (TPQ)
4 R Joel Anttonen (PSC) Jarkko Immonen (KAN) Jussi Lehti (RIE) Mikko Talja (MYN)
5 R Timo Salminen (KVP) Harri Tyyskä (DRO) - Jari Santaluoto (LOI)
6 R Toni Ikonen (KAL) Reijo Taka-Eilola (KVP) Salim Fadillioglu (PSC) Tapio Valariutta (KOP)
7 R Marko Jakonen (PSC) Markku Nieminen (LOI) Paavo Rinkkala (KVP) Kari Poikolainen (KAL)
8 R Teuvo Pajuoja (KIS) Vesa Ekström (TUR) Raimo Vesterlund (PHN) Aimo Alm (KOP)
9 R Jukka-Pekka Kimari (MPC) Mauri Kuitunen (KOU) Risto Huusari (ANJ) Yrjö Munukka (HBY)
10 R Sami Lukka (CDC) Ilkka Konola (BIT) Arto Rantakaulio (ANJ) Jaana Alkila (LIN)
11 R Jarkko Kallio (NAS) Harri Näsilä (PCP) Jouko Haajanen (DRO) Seppo Järvisalo (KOK)
12 R Petri Seppä (RIE) Jouni Sinkkonen (KIS) Jussi Hakulinen (KOP) Matti Käyhty (SAV)
13 R Tero Nikki (NAS) Jani Kuitunen (KOU) Heikki Kananen (NAL) -
14 R Jukka Tikkanen (HBY) Arvo Haikonen (MPC) Markku Immonen (KOU) Markku Pellikainen (KAN)
15 R Pekka Kokkonen (KIS) - Anita Olkinuora (LIN) Mirva Näsilä (PSC)
16 R Jari Alanen (DRO) Aku Korhonen (LIN) Petri Lohman (ANJ) Abdelaziz Laouini (KVP)
17 R Seppo Lindman (LOI) - Tommi Talja (MYN) Antti Lehtonen (LBO)
18 R Pasi Matilainen (DRO) Markus Sohlman (RIE) Kai Aalto (KOT) Timo Puska (TUR)
19 R Ville Sappinen (NAS) Juhani Nieminen (KAL) Timo Kunnari (BOU) Jukka Pöyry (LBO)
20 R Ilkka Metsäsalo (KVP) Timo Hyttinen (KAN) Helmer Karp (ORA) Hannu Haajanen (MPC)
21 R Mikael Gripenberg (HBY) Esa Ylivarvi (LIN) Mikko Lahti (RIE) -
22 R Anssi Viinikainen (DRO) Pertti Rinkkala (KVP) Lassi Mäki (TUR) Esko Korhonen (LIN)
23 R Mikko Lehti (RIE) Kimmo Melamies (BOU) Sulo Niiranen (ANJ) Juho Heikkinen (KAL)
24 R Jaakko Kimari (MPC) Teemu Saari (LBO) - Seppo Härkönen (DRO)
25 R Mikko Neuvonen (MPC) Henry Myyryläinen (PSC) Tarmo Sipilä (KOP) Pekka Turunen (BOU)
26 R Kenshi Kobe (PSC) Simo Olkinuora (LIN) Matti Manninen (KOU) Aulis Ahonen (TPQ)
27 R Jari Lukkarila (DRO) Ville Punta (MYN) Tuula Hallikainen (TPQ) Jouni Heinonen (BIT)
28 R Daniel Duhamel (KVP) Rauli Rämö (BIT) Jarmo Pitkäkangas (LIN) Ilpo Vuorinen (KOP)
29 R Juha-Pekka Siro (CDC) Tuomas Kettunen (LOI) Hemmo Järvinen (MYN) Henri Lukka (LIN)
30 R Ismo Ristolainen (NAS) Alpo Ahonen (TPQ) Jarno Lahti (LIN) Jari Marttinen (TUR)


YLEINEN DUPPELI 77 joukkuetta (90, 96, 94, 97, 104, 96, 102, 101, 100, 91)

 ABCD
1 R Olli Sinnemaa (CDC)
Juha-Pekka Siro (CDC)
Arvo Haikonen (MPC)
Hannu Haajanen (MPC)
Mauri Kuitunen (KOU)
Jani Kuitunen (KOU)
Petri Lohman (ANJ)
Hillar Neiland (ANJ)
2 R Ilkka Metsäsalo (KVP)
Timo Salminen (KVP)
Sanna Käyhty (SAV)
Matti Käyhty (SAV)
Jouni Heinonen (BIT)
Merja Salonranta (BIT)
Lassi Mäki (TUR)
Jari Marttinen (TUR)
3 R Anssi Viinikainen (DRO)
Jari Lukkarila (DRO)
Ville Punta (MYN)
Pasi Punta (MYN)
Mika Pasanen (PKK)
Anne Pasanen (PKK)
Tuomo Lehtinen (PCP)
Viljo Stenberg (PCP)
4 R Jari Alanen (DRO)
Ismo Lidner (DRO)
Markus Sohlman (RIE)
Mikko Lahti (RIE)
Jussi Hakulinen (KOP)
Tapio Valariutta (KOP)
Antti Koponen (KAN)
Antti Miettinen (KAN)
5 R Marko Jakonen (PSC)
Kenshi Kobe (PSC)
Daniel Duhamel (KVP)
Reijo Taka-Eilola (KVP)
Seppo Järvisalo (KOK)
Tapani Joutjärvi (KOK)
Kari Poikolainen (KAL)
Janne Rissanen (KVP)
6 R Abdelaziz Laouini (KVP)
Jukka Tikkanen (HBY)
Erkki Hyttinen (KAN)
Samuli Ilmonen (KAN)
Vesa Ekström (TUR)
Kari Randell (TUR)
Alpo Turkulainen (RIE)
Rauno Kiviniemi (RIE)
7 R Ismo Ristolainen (NAS)
Ville Sappinen (NAS)
Timo Hyttinen (KAN)
Jarkko Immonen (KAN)
Martti Korhonen (MPC)
Janne Ylönen (MPC)
Esko Riste (BIT)
Jukka Salmi (BIT)
8 R Toni Ikonen (KAL)
Henri Palmqvist (KAL)
Pasi Mäntykivi (SAV)
Henrik Pakkanen (SAV)
Hemmo Järvinen (MYN)
Jari Talja (MYN)
Reijo Heinonen (KOP)
Ilpo Vuorinen (KOP)
9 R Antti Lehtonen (LBO)
Sami Lukka (CDC)
Kimmo Melamies (BOU)
Mika Syren (BOU)
Jouni Sinkkonen (KIS)
Mika Pietilä (KOP)
Henri Lukka (LIN)
Jarno Lahti (LIN)
10 R Mikael Gripenberg (HBY)
Jari Häkkinen (HBY)
Mikko Kamppuri (PSI)
Salim Fadillioglu (PSC)
Jukka Pöyry (LBO)
Teemu Saari (LBO)
Henry Myyryläinen (PSC)
Jussi Lehti (RIE)
11 R Mikko Neuvonen (MPC)
Antti Tuukkanen (DRO)
Risto Huusari (ANJ)
Arto Rantakaulio (ANJ)
Niko Parviainen (NAL)
Sami Korkalainen (NAL)
Arja Ahlroth (KOK)
Lasse Ahlroth (KOK)
12 R Ville Järvi (PSI)
Miska Nieminen (PSI)
Pekka Turunen (BOU)
Timo Kunnari (BOU)
- Simo Olkinuora (LIN)
Mika Salmi (LIN!)
13 R Arto Stenberg (PCP)
Seppo Lindman (LOI)
Pekka Koivunen (KAR)
Raimo Vakkari (KAR)
Joel Anttonen (PSC)
Mikko Talja (MYN)
Markku Rinne (KOT)
Sami Lehtinen (KOT)
14 R Jarkko Kallio (NAS)
Tero Nikki (NAS)
Kari Harsia (KOT)
Tommi Kiviranta (KOT)
Jari Hänninen (EPA)
Seija Viertonen (EPA)
Mirva Näsilä (PSC)
Outi Raitasuo (PSI)
15 R Iivo Paaso (CDC)
Samuli Kankkunen (CDC)
Esko Korhonen (LIN)
Aku Korhonen (LIN)
Rauli Rämö (BIT)
Ilkka Konola (BIT)
Markus Barck (KOT)
Harri Turunen (KOT)
16 R Jukka-Pekka Kimari (MPC)
Tommi Talja (MYN)
Juho Heikkinen (KAL)
Juhani Nieminen (KAL)
Esa Ylivarvi (LIN)
Jarmo Pitkäkangas (LIN)
Raimo Vesterlund (PHN)
Joni Soini (PHN)
17 R Antero Lehti (RIE)
Mikko Lehti (RIE)
Helmer Karp (ORA)
Mona Karp (ORA)
Tuomas Kettunen (LOI)
Markku Nieminen (LOI)
-
18 R Pekka Kokkonen (KIS)
Teuvo Pajuoja (KIS)
Esko Nenonen (ANJ)
Matti Manninen (KOU)
Vesa Ala-Kulju (KOP)
Tarmo Sipilä (KOP)
Pekka Stark (CDC)
Ossi Valpio (CDC)
19 R Tuukka Ylönen (CDC)
Marko Aalto (HBY)
Jouko Haajanen (DRO)
Heikki Pyrhönen (MPC)
Pertti Rinkkala (KVP)
Paavo Rinkkala (KVP)
Erkki Hätönen (PSC)
Anni Sihvonen (PSC)
20 R Jaakko Kimari (MPC)
Pasi Matilainen (DRO)
- Juha Kansonen (KOT)
Kai Aalto (KOT)
Harri Tyyskä (DRO)
Seppo Härkönen (DRO)


YLEINEN TRIPPELI 40 joukkuetta (54, 62, 63, 60, 62, 63, 62, 68, 63, 64)

 ABCD
1 R Pasi Matilainen (DRO)
Jaakko Kimari (MPC)
Anssi Viinikainen (DRO)
Jari Lukkarila (DRO)
Tuomo Lehtinen (PCP)
Seppo Havukainen (PCP)
Viljo Stenberg (PCP)
- Esko Riste (BIT)
Jukka Salmi (BIT)
Seppo Roponen (BIT)
2 R Jarmo Heinonen (CDC)
Samuli Kankkunen (CDC)
Arttu Poikolainen (CDC)
Juha-Pekka Siro (CDC)
Arja Ahlroth (KOK)
Lasse Ahlroth (KOK)
Jorma Nöjd (KOK)
Pekka Stark (CDC)
Ossi Valpio (CDC)
Matti Kaseva (HPK)
Aulis Ahonen (TPQ)
Jaakko Seppälä (TPQ)
Martti Ylämäki (TPQ)
3 R Mikael Gripenberg (HBY)
Marko Aalto (HBY)
Jari Häkkinen (HBY)
Harri Lehtinen (HBY)
Seppo Järvisalo (KOK)
Tapani Joutjärvi (KOK)
Kaino Lindström (KOK)
Timo Puska (TUR)
Lassi Mäki (TUR)
Jari Marttinen (TUR)
Kari Harsia (KOT)
Sami Lehtinen (KOT)
Tommi Kiviranta (KOT)
4 R Arto Stenberg (PCP)
Marko Jakonen (PSC)
Sami Lukka (CDC)
Seppo Lindman (LOI)
Tuomas Kettunen (LOI)
Markku Nieminen (LOI)
Antero Lehti (RIE)
Martti Korhonen (MPC)
Janne Ylönen (MPC)
Mikko Neuvonen (MPC)
Petri Lohman (ANJ)
Hillar Neiland (ANJ)
Mauri Kuitunen (KOU)
5 R Jani-Petteri Laasonen (CDC)
Iivo Paaso (CDC)
Olli Sinnemaa (CDC)
Tuukka Ylönen (CDC)
Hemmo Järvinen (MYN)
Pasi Punta (MYN)
Jari Talja (MYN)
Janne Rissanen (KVP)
Pertti Rinkkala (KVP)
Paavo Rinkkala (KVP)
Kai Aalto (KOT)
Markus Barck (KOT)
Harri Turunen (KOT)
6 R Toni Ikonen (KAL)
Henri Palmqvist (KAL)
Ville Järvi (PSI)
Miska Nieminen (PSI)
Vesa Ekström (TUR)
Kari Randell (TUR)
Jari Santaluoto (LOI)
Reijo Heinonen (KOP)
Tarmo Sipilä (KOP)
Ilpo Vuorinen (KOP)
Ilkka Metsäsalo (KVP)
Timo Salminen (KVP)
Daniel Duhamel (KVP)
Abdelaziz Laouini (KVP)
7 R Petri Seppä (RIE)
Simo Linteri (RIE)
Mikko Lehti (RIE)
Jukka Pöyry (LBO)
Teemu Saari (LBO)
Alpo Turkulainen (RIE)
Risto Huusari (ANJ)
Esko Nenonen (ANJ)
Arto Rantakaulio (ANJ)
Harri Tyyskä (DRO)
Mikko Soikkeli (CDC)
Miikka Kouvonen (LBO)
8 R Joel Anttonen (PSC)
Mikko Kamppuri (PSI)
Jukka-Pekka Kimari (MPC)
Raimo Vesterlund (PHN)
Joni Soini (PHN)
Raimo Törnqvist (PHN)
Niko Parviainen (NAL)
Sami Korkalainen (NAL)
Joni Rissanen (NAL)
-
9 R Ismo Ristolainen (NAS)
Jarkko Kallio (NAS)
Tero Nikki (NAS)
Ville Sappinen (NAS)
Henry Myyryläinen (PSC)
Jussi Lehti (RIE)
Kenshi Kobe (PSC)
- Hannu Haajanen (MPC)
Jouko Haajanen (DRO)
Seppo Härkönen (DRO)
10 R Michel Simon-Bellamy (PCP)
Patrick Simon-Bellamy (PCP)
Juha Jutila (PCP)
Ari Nevo (PCP)
Henrik Pakkanen (SAV)
Pasi Mäntykivi (SAV)
Sanna Käyhty (SAV)
Rauli Rämö (BIT)
Ilkka Konola (BIT)
Jouni Heinonen (BIT)
Timo Hyttinen (KAN)
Jarkko Immonen (KAN)
Tero Rasimäki (KAN)
11 R Antti Tuukkanen (DRO)
Jari Alanen (DRO)
Ismo Lidner (DRO)
Henri Lukka (LIN)
Jarmo Pitkäkangas (LIN)
Jarno Lahti (LIN)
Matti Käyhty (SAV)
Erkki Puonti (SAV)
Osmo Kylliäinen (SAV)
-


NAISTEN SINGELI 42 pelaajaa (56, 53, 49, 46, 52, 51, 48, 49, 41, 39)

 ABCD
1 R Katri Piira (PSI) Eija Hurri (MPC) Sari Alanen (DRO) -
2 R Mira Kyllönen (PSC) Seija Uusitalo (LOI) Paula Järvisalo (KOK) Anne Pasanen (PKK)
3 R Riitta Kangas (KAL) Anita Olkinuora (LIN) Eila Nummila (LOI) Kirsi Aalto (PSI)
4 R Anja Parviainen (PCP) - Anu Sutinen (PSI) Maija Törnqvist (PHN)
5 R Ninna Hätönen (PSC) Maarit Flink-Soini (PHN) Tuula Ahonen (KAL) Jaana Alkila (LIN)
6 R Mari Lohman (PSI) Arja Ahlroth (KOK) Mirja Paatero (BIT) Pirjo Kivinen (LOI)
7 R Tarja Roslöf (PCP) Vuokko Majander (KOU) Hanna Alkila (LIN) Päivi Vainio (PSC)
8 R Stiina Kamppuri (PSI) Annikki Saarinen (LOI) Pie Jeremejew (RIE) Mona Karp (ORA)
9 R Mirva Näsilä (PSC) Anu Uusio (PSI) Anja Laine (KOP) Kirsi Kuusijärvi (PHN)
10 R Outi Raitasuo (PSI) Mirja Laine (TUR) Pia Anttonen (PSC) Marja Mattila (BIT)
11 R Helena Kankaanpää (PCP) Merja Salonranta (BIT) Pirjo-Liisa Frangén (KAL) Salla Kalliosalo (PSI)


NAISTEN DUPPELI 21 joukkuetta (27, 29, 25, 24, 27, 31, 29, 25, 28, 26)

 ABCD
1 R Mira Kyllönen (PSC)
Mirva Näsilä (PSC)
- Anita Olkinuora (LIN)
Eila Kankare (LIN)
Marja Mattila (BIT)
Irja Niemelä (BIT)
2 R Anu Sutinen (PSI)
Stiina Kamppuri (PSI)
Pirjo Kivinen (LOI)
Seija Uusitalo (LOI)
Pia Anttonen (PSC)
Päivi Vainio (PSC)
Paula Järvisalo (KOK)
Raili Ojonen (KOK)
3 R Ninna Hätönen (PSC)
Outi Raitasuo (PSI)
- Salla Kalliosalo (PSI)
Tanja Lehti (RIE)
Anu Uusio (PSI)
Seija Järvi (EPA)
4 R Mari Lohman (PSI)
Katri Piira (PSI)
Kirsi Kuusijärvi (PHN)
Maarit Flink-Soini (PHN)
Tuula Jokinen (KOP)
Anja Laine (KOP)
Mirja Laine (TUR)
Merja Salonranta (BIT)
5 R Tarja Roslöf (PCP)
Helena Kankaanpää (PCP)
Tuula Ahonen (KAL)
Riitta Kangas (KAL)
Jaana Alkila (LIN)
Hanna Alkila (LIN)
Helinä Grön (KOU)
Vuokko Majander (KOU)
6 R Kirsi Aalto (PSI)
Anja Parviainen (PCP)
Eija Hurri (MPC)
Sari Alanen (DRO)
Annikki Saarinen (LOI)
Eila Nummila (LOI)
-


NAISTEN TRIPPELI 14 joukkuetta (15, 17, 17, 16, 17, 15, 14, 16, 16, 17)

 ABCD
1 R Anu Uusio (PSI)
Mari Lohman (PSI)
Katri Piira (PSI)
Päivi Hakulinen (TAV)
Kaija Savelainen (TAV)
Liisa-Johanna Pesonen (TAV)
Tuula Ahonen (KAL)
Riitta Kangas (KAL)
Stiina Kamppuri (PSI)
Pia Anttonen (PSC)
Päivi Vainio (PSC)
Anni Sihvonen (PSC)
2 R Anu Sutinen (PSI)
Outi Raitasuo (PSI)
Eija Hurri (MPC)
Annikki Saarinen (LOI)
Seija Uusitalo (LOI)
Pirjo Kivinen (LOI)
Salla Kalliosalo (PSI)
Tanja Lehti (RIE)
Kirsi Aalto (PSI)
-
3 R Anja Parviainen (PCP)
Helena Kankaanpää (PCP)
Tarja Roslöf (PCP)
Marja Mattila (BIT)
Irja Niemelä (BIT)
Mirja Paatero (BIT)
Anita Olkinuora (LIN)
Jaana Alkila (LIN)
Hanna Alkila (LIN)
Kirsi Kuusijärvi (PHN)
Maija Törnqvist (PHN)
Maarit Flink-Soini (PHN)
4 R Mira Kyllönen (PSC)
Mirva Näsilä (PSC)
Ninna Hätönen (PSC)
Mirja Laine (TUR)
Sari Alanen (DRO)
Merja Salonranta (BIT)
Paula Järvisalo (KOK)
Raili Ojonen (KOK)
Maj-Britt Malmberg (KOK)
-


JUNIOREIDEN SINGELI 15 pelaajaa (16, 19, 19, 23, 11, 16, 16, 17, 21, 24)

 ABCD
1 R Salim Fadillioglu (PSC) - Kaisa Kimari (MPC) Paavo Rinkkala (KVP)
2 R Ville Punta (MYN) Kim Kantolainen (BOU) Joel Anttonen (PSC) Oskari Siren (KIS)
3 R Mikko Kamppuri (PSI) Mikko Talja (MYN) Eero Ylivarvi (LIN) Matias Anttonen (RIE)
4 R Tommi Talja (MYN) Olli Kunnari (BOU) Ville Pyykkö (RIE) Eveliina Ylivarvi (LIN)


JUNIOREIDEN DUPPELI 8 joukkuetta (9, 12, 10, 9, 4, 8, 7, 8, 9, 10)

Ville Pyykkö (RIE)
Matias Anttonen (RIE)
Olli Kunnari (BOU)
Kim Kantolainen (BOU)
Eero Ylivarvi (LIN)
Oskari Siren (KIS)
Mikko Kamppuri (PSI)
Salim Fadillioglu (PSC)
Joel Anttonen (PSC)
Ville Punta (MYN)
Laura Kyllönen (PSC)
Kaisa Kimari (MPC)
Tommi Talja (MYN)
Mikko Talja (MYN)
Eveliina Ylivarvi (LIN)
Thanakorn Singthong (PSI)


JUNIOREIDEN TRIPPELI 3 joukkuetta (6, 7, 6, 6, 4, 4, 4, 4, 5, 5)

Ville Punta (MYN)
Mikko Talja (MYN)
Tommi Talja (MYN)
Eveliina Ylivarvi (LIN)
Eero Ylivarvi (LIN)
Oskari Siren (KIS)
Joel Anttonen (PSC)
Mikko Kamppuri (PSI)
Salim Fadillioglu (PSC)


NUOREMPIEN JUNIOREIDEN SINGELI 6 pelaajaa (8, 15)

 ABCD
1 R Oskari Siren (KIS) Antti Pasanen (PKK) Saku Talja (MYN) -
2 R Henri Alanen (DRO) Niklas Palmqvist (KAL) - Laura Kyllönen (PSC)


NUOREMPIEN JUNIOREIDEN DUPPELI 1 joukkuetta (4, 6)

Henri Alanen (DRO)
Saku Talja (MYN)


NUOREMPIEN JUNIOREIDEN TRIPPELI 0 joukkuetta (2, 4)

 


YLEINEN AMMUNTA 81 pelaajaa (103, 70, 62, 62, 49, 59, 28, -, -, -)

Alpo Turkulainen (RIE) Anita Olkinuora (LIN) Anja Parviainen (PCP) Anssi Viinikainen (DRO)
Antero Lehti (RIE) Antti Lehtonen (LBO) Anu Sutinen (PSI) Arto Stenberg (PCP)
Erkki Hätönen (PSC) Harri Näsilä (PCP) Harri Tyyskä (DRO) Helena Kankaanpää (PCP)
Henri Alanen (DRO) Henri Lukka (LIN) Henri Palmqvist (KAL) Henry Myyryläinen (PSC)
Iivo Paaso (CDC) Ilkka Konola (BIT) Jari Alanen (DRO) Jari Lukkarila (DRO)
Joel Anttonen (PSC) Jouni Heinonen (BIT) Jukka Pöyry (LBO) Jukka Salminen (DRO)
Jukka Tikkanen (HBY) Katri Piira (PSI) Kenshi Kobe (PSC) Kim Kantolainen (BOU)
Kirsi Aalto (PSI) Mari Lohman (PSI) Markku Nieminen (LOI) Marko Aalto (HBY)
Markus Sohlman (RIE) Matias Anttonen (RIE) Matti Manninen (KOU) Mauri Kuitunen (KOU)
Merja Salonranta (BIT) Mikael Gripenberg (HBY) Mikko Kamppuri (PSI) Mikko Lahti (RIE)
Mikko Talja (MYN) Mira Kyllönen (PSC) Mirja Laine (TUR) Mirva Näsilä (PSC)
Miska Nieminen (PSI) Niklas Palmqvist (KAL) Ninna Hätönen (PSC) Olli Kunnari (BOU)
Olli Sinnemaa (CDC) Oskari Siren (KIS) Outi Raitasuo (PSI) Pasi Matilainen (DRO)
Pekka Turunen (BOU) Petri Seppä (RIE) Pie Jeremejew (RIE) Pirjo Kivinen (LOI)
Rauli Rämö (BIT) Saku Talja (MYN) Salim Fadillioglu (PSC) Salla Kalliosalo (PSI)
Samuli Kankkunen (CDC) Sari Alanen (DRO) Seppo Järvisalo (KOK) Seppo Lindman (LOI)
Simo Olkinuora (LIN) Stiina Kamppuri (PSI) Tarja Roslöf (PCP) Tarmo Sipilä (KOP)
Teemu Saari (LBO) Timo Kunnari (BOU) Tommi Talja (MYN) Toni Ikonen (KAL)
Tuomas Kettunen (LOI) Tuomo Lehtinen (PCP) Tuukka Ylönen (CDC) Vesa Ala-Kulju (KOP)
Viljo Stenberg (PCP) Ville Punta (MYN) Ville Pyykkö (RIE) Ville Sappinen (NAS)
Yrjö Munukka (HBY)


NAISTEN AMMUNTA 19 pelaajaa (27, -)

Anita Olkinuora (LIN) Anja Parviainen (PCP) Anu Sutinen (PSI) Helena Kankaanpää (PCP)
Katri Piira (PSI) Kirsi Aalto (PSI) Mari Lohman (PSI) Merja Salonranta (BIT)
Mira Kyllönen (PSC) Mirja Laine (TUR) Mirva Näsilä (PSC) Ninna Hätönen (PSC)
Outi Raitasuo (PSI) Pie Jeremejew (RIE) Pirjo Kivinen (LOI) Salla Kalliosalo (PSI)
Sari Alanen (DRO) Stiina Kamppuri (PSI) Tarja Roslöf (PCP)


VETERAANIEN AMMUNTA 9 pelaajaa (-)

Alpo Turkulainen (RIE) Erkki Hätönen (PSC) Matti Manninen (KOU) Mauri Kuitunen (KOU)
Mikko Lahti (RIE) Seppo Järvisalo (KOK) Tuomo Lehtinen (PCP) Vesa Ala-Kulju (KOP)
Viljo Stenberg (PCP)


JUNIOREIDEN AMMUNTA 14 pelaajaa (19, -)

Henri Alanen (DRO) Joel Anttonen (PSC) Kim Kantolainen (BOU) Matias Anttonen (RIE)
Mikko Kamppuri (PSI) Mikko Talja (MYN) Niklas Palmqvist (KAL) Olli Kunnari (BOU)
Oskari Siren (KIS) Saku Talja (MYN) Salim Fadillioglu (PSC) Tommi Talja (MYN)
Ville Punta (MYN) Ville Pyykkö (RIE)


NUOREMPIEN JUNIOREIDEN AMMUNTA 5 pelaajaa (7, -)

Henri Alanen (DRO) Mikko Talja (MYN) Niklas Palmqvist (KAL) Oskari Siren (KIS)
Saku Talja (MYN)