PETANQUE SM 7.-12.7.2008 Kaisaniemen puisto Helsinki

Ilmoittautuneet

 

Voit korostaa hakusanan sisältävät joukkueet. Hakusana voi olla seuran lyhenne (isoilla kirjaimilla, esim DRO) tai pelaajan Etunimi Sukunimi (huomioi järjestys sekä isot ja pienet kirjaimet).

Rankatut joukkueet on merkitty R-kirjaimella joukkueen kapteenin nimen edessä. Saat korostettua ne painamalla ylläolevaa nappia.

Hallitsevat mestarit on merkitty M-kirjaimella joukkueen kapteenin nimen edessä. Saat korostettua ne painamalla ylläolevaa nappia.


YLEINEN SINGELI 87 pelaajaa (113, 132, 144, 149, 146, 145, 150, 166, 169, 149, 150)

 ABCD
1 R M Samuli Kankkunen (CDC) Veli-Matti Myllymäki (PSC) Juha Raitaranta (TAV) Pauli Piiparinen (KAL)
2 R Pasi Matilainen (HBY) Markku Immonen (KOU) Hannu Niemeläinen (NAS) Vesa Ekström (TUR)
3 R Harri Lehtinen (KVP) Marko Aalto (HBY) Teuvo Pajuoja (KIS) Tommi Talja (MYN)
4 R Jussi Lehti (PSC) Jari Peltosola (KAL) Arto Kranttila (BIT) Jari Santaluoto (LOI)
5 R Tero Nikki (NAS) Sauli Ylirönni (PCP) Jari Hänninen (EPA) Juho Heikkinen (KAL)
6 R Timo Salminen (KVP) Helmer Karp (ORA) Salim Fadillioglu (PSC) Miikka Kouvonen (LBO)
7 R Anssi Viinikainen (HBY) Jari Marttinen (TUR) Seppo Roponen (BIT) Simo Olkinuora (LIN)
8 R Mikko Lehti (RIE) Pasi Punta (MYN) Anu Sutinen (PSI) Olli Hella (KAL)
9 R Marko Jakonen (PSC) Selhattin Güzel (KAL) Teuvo Kamunen (TAV) Miska Nieminen (HBY)
10 R Ismo Ristolainen (NAS) Juha Kulmala (TUR) Antti Lehtonen (LBO) Rauli Rämö (BIT)
11 R Markku Nieminen (LOI) Markus Sohlman (RIE) Niko Parviainen (PKP) Sakari Pankkonen (KAL)
12 R Outi Raitasuo (PSI) Jukka Voivala (KIS) Ari-Pekka Mäkelä (LBO) Raimo Vesterlund (PHN)
13 R Toni Ikonen (KAL) Mikael Udd (TAV) Jari Lukkarila (MPC) Anita Olkinuora (LIN)
14 R Henry Myyryläinen (PSC) Yrjö Munukka (HBY) Harri Näsilä (PCP) Jouni Sinkkonen (KIS)
15 R Jarkko Kallio (NAS) Jukka Pöyry (LBO) Antero Lehti (RIE) Tuomas Huikku (PSI)
16 R Iivo Paaso (CDC) Klaus Tuppurainen (PSC) Mikko Lehto (KAL) Jarmo Piiroinen (TAV)
17 R Petri Seppä (RIE) Arto Rantakaulio (ANJ) Mikko Talja (MYN) -
18 R Ville Sappinen (NAS) Jari Eronen (PSC) Mikko Mäkinen (BIT) Anu Uusio (PSI)
19 R Mikko Kamppuri (HBY) Simo Linteri (RIE) Ilpo Vuorinen (KOP) Ossi Valpio (CDC)
20 R Mirja Laine (TUR) Joel Anttonen (PSC) Anja Parviainen (PSI) Jouni Heinonen (BIT)
21 R Seppo Lindman (LOI) Elina Ylirönni (PCP) Mehmet Güzel (HBY) Jyri Suksi (KAL)
22 R Ilkka Metsäsalo (KVP) Ilkka Konola (BIT) Petri Lohman (ANJ) Hemmo Järvinen (MYN)


YLEINEN DUPPELI 54 joukkuetta (80, 90, 96, 94, 97, 104, 96, 102, 101, 100, 91)

 ABCD
1 R M Olli Sinnemaa (CDC)
Juha-Pekka Siro (CDC)
Vesa Ekström (TUR)
Kari Randell (TUR)
Veli-Matti Myllymäki (PSC)
Joel Anttonen (PSC)
Seppo Roponen (BIT)
Jouni Heinonen (BIT)
2 R Jari Lukkarila (MPC)
Jaakko Kimari (MPC)
Anssi Viinikainen (HBY)
Harri Tyyskä (DRO)
Tommi Ahonen (HBY)
Yrjö Munukka (HBY)
Mikko Rajala (KIS)
Jukka Voivala (KIS)
3 R Mikko Kamppuri (HBY)
Kenshi Kobe (PSC)
Harri Lehtinen (KVP)
Jari Häkkinen (KOT)
Jyri Suksi (KAL)
Jari Peltosola (KAL)
Simo Linteri (RIE)
Petri Seppä (RIE)
4 R Jussi Lehti (PSC)
Henry Myyryläinen (PSC)
Pertti Rinkkala (KVP)
Paavo Rinkkala (KVP)
Patrick Simon-Bellamy (PCP)
Sauli Ylirönni (PCP)
Kari Harsia (KOT)
Tommi Kiviranta (KOT)
5 R Toni Ikonen (KAL)
Miikka Kouvonen (LBO)
Raimo Vesterlund (PHN)
Raimo Törnqvist (PHN)
- Juha Raitaranta (TAV)
Teuvo Kamunen (TAV)
6 R Jarkko Kallio (NAS)
Tero Nikki (NAS)
Salim Fadillioglu (PSC)
Henrik-Antti Tolvanen (PSC)
Rauli Rämö (BIT)
Ilkka Konola (BIT)
Markus Barck (KOT)
Harri Frost (KOT)
7 R Iivo Paaso (CDC)
Sami Lukka (CDC)
Henri Koskinen (KAL)
Olli Hella (KAL)
Jouni Sinkkonen (KIS)
Teuvo Pajuoja (KIS)
Mona Karp (ORA)
Helmer Karp (ORA)
8 R Antero Lehti (RIE)
Mikko Lehti (RIE)
Ali Bekkouche (KAL)
Jukka Tikkanen (HBY)
Hilkka Kauppinen (KOK)
Arvid Kauppinen (KOK)
Toni Siro (PSC)
Mikael Paakkanen (PSC)
9 R Seppo Lindman (LOI)
Markku Nieminen (LOI)
Mika Vuori (LIN)
Simo Olkinuora (LIN)
Anne Pasanen (PKK)
Mika Pasanen (PKK)
Pasi Matilainen (HBY)
Antti Tuukkanen (HBY)
10 R Jarmo Heinonen (CDC)
Samuli Kankkunen (CDC)
Jari Marttinen (TUR)
Lassi Mäki (TUR)
Hemmo Järvinen (MYN)
Pasi Punta (MYN)
Mikael Udd (TAV)
Jarmo Piiroinen (TAV)
11 R Ilkka Metsäsalo (KVP)
Timo Salminen (KVP)
Klaus Tuppurainen (PSC)
Jari Eronen (PSC)
Sakari Pankkonen (KAL)
Juho Heikkinen (KAL)
Jarno Lahti (LIN)
Henri Lukka (LIN)
12 R Ismo Ristolainen (NAS)
Ville Sappinen (NAS)
Ossi Valpio (CDC)
Markus Lähdesniemi (CDC)
Jari Hänninen (EPA)
Seija Viertonen (EPA)
Tuomas Huikku (PSI)
Jussi Kakkori (KOU)
13 R Marko Jakonen (PSC)
Pekka Siro (PSC)
Sami Lehtinen (KOT)
Veli-Matti Sillanpää (KOT)
Tommi Talja (MYN)
Jukka-Pekka Kimari (MPC)
-
14 R Marko Aalto (HBY)
Miska Nieminen (HBY)
Ilpo Vuorinen (KOP)
Jari Santaluoto (LOI)
Mikko Lehto (KAL)
Pauli Piiparinen (KAL)
Sami Korkalainen (PKP)
Niko Parviainen (PKP)


YLEINEN TRIPPELI 38 joukkuetta (42, 54, 62, 63, 60, 62, 63, 62, 68, 63, 64)

 ABCD
1 R Marko Jakonen (PSC)
Mikael Paakkanen (PSC)
Juha-Pekka Siro (CDC)
Vesa Ekström (TUR)
Kari Randell (TUR)
Jari Santaluoto (LOI)
Ilpo Vuorinen (KOP)
Vesa Ala-Kulju (KOP)
Reijo Heinonen (KOP)
Anu Uusio (PSI)
Kati Nieminen (CDC)
Outi Raitasuo (PSI)
2 R Ismo Ristolainen (NAS)
Ville Sappinen (NAS)
Tapio Sappinen (NAS)
Pekka Stark (CDC)
Ossi Valpio (CDC)
Matti Kaseva (HBY)
Tuukka Hursti (TPQ)
Jaakko Seppälä (TPQ)
Martti Ylämäki (TPQ)
Veli-Matti Myllymäki (PSC)
Joel Anttonen (PSC)
Salim Fadillioglu (PSC)
3 R Toni Ikonen (KAL)
Pauli Piiparinen (KAL)
Mikko Lehto (KAL)
Anja Parviainen (PSI)
Kirsi Aalto (PSI)
Merja Salonranta (BIT)
Mikael Udd (TAV)
Jarmo Piiroinen (TAV)
Teuvo Kamunen (TAV)
Mirja Asklöf (TUR)
Mirja Laine (TUR)
Terttu Lamminpää (TUR)
4 R Jussi Lehti (PSC)
Henry Myyryläinen (PSC)
Kenshi Kobe (PSC)
Ali Bekkouche (KAL)
Karim Hachemi (KAL)
Jukka Tikkanen (HBY)
Hemmo Järvinen (MYN)
Pasi Punta (MYN)
Saku Talja (MYN)
Raimo Vesterlund (PHN)
Raimo Törnqvist (PHN)
Kirsi Kuusijärvi (PHN)
5 R Ilkka Metsäsalo (KVP)
Timo Salminen (KVP)
Harri Lehtinen (KVP)
Jyri Suksi (KAL)
Jari Peltosola (KAL)
Juhani Hakkarainen (KAL)
Mika Vuori (LIN)
Simo Olkinuora (LIN)
Anita Olkinuora (LIN)
Miikka Kouvonen (LBO)
Ari-Pekka Mäkelä (LBO)
Kimmo Rantanen (LBO)
6 R Samuli Kankkunen (CDC)
Arttu Poikolainen (CDC)
Mikko Soikkeli (CDC)
Lasse Ahlroth (KOK)
Arja Ahlroth (KOK)
Jorma Nöjd (KOK)
Seppo Roponen (BIT)
Mikko Mäkinen (BIT)
Irja Niemelä (BIT)
Tommi Talja (MYN)
Ville Punta (MYN)
Mikko Talja (MYN)
7 R Tero Nikki (NAS)
Jarkko Kallio (NAS)
Jukka Holopainen (LBO)
Anssi Viinikainen (HBY)
Pasi Matilainen (HBY)
Antti Tuukkanen (HBY)
Juho Heikkinen (KAL)
Juhani Nieminen (KAL)
Reijo Mielikäinen (KAL)
-
8 R Seppo Lindman (LOI)
Markku Nieminen (LOI)
Henri Palmqvist (KAL)
Jari Marttinen (TUR)
Lassi Mäki (TUR)
Timo Puska (TUR)
Jaakko Kimari (MPC)
Jukka-Pekka Kimari (MPC)
Mikko Neuvonen (MPC)
Pertti Rinkkala (KVP)
Paavo Rinkkala (KVP)
Lauri Kolehmainen (KVP)
9 R Marko Aalto (HBY)
Miska Nieminen (HBY)
Mikko Kamppuri (HBY)
Jarno Lahti (LIN)
Henri Lukka (LIN)
Sami Lukka (CDC)
Rauli Rämö (BIT)
Ilkka Konola (BIT)
Jouni Heinonen (BIT)
Jari Hänninen (EPA)
Seija Viertonen (EPA)
Tuukka Syrjänen (EPA)
10 R Mikko Lehti (RIE)
Simo Linteri (RIE)
Petri Seppä (RIE)
Olli Hella (KAL)
Timo Harmo (KAL)
Henri Koskinen (KAL)
Klaus Tuppurainen (PSC)
Jari Eronen (PSC)
Henrik-Antti Tolvanen (PSC)
-


NAISTEN SINGELI 45 pelaajaa (42, 56, 53, 49, 46, 52, 51, 48, 49, 41, 39)

 ABCD
1 R M Mira Kyllönen (PSC) Terttu Lamminpää (TUR) Merja Salonranta (BIT) Hilkka Kauppinen (KOK)
2 R Pirjo Kivinen (LOI) Maija Törnqvist (PHN) Riitta Kangas (KAL) Anja Parviainen (PSI)
3 R Tarja Roslöf (PCP) Paula Järvisalo (KOK) Pia Anttonen (PSC) Tuula Jokinen (KOP)
4 R Seija Uusitalo (LOI) Anu Uusio (PSI) Mirja Asklöf (TUR) Tuula Ahonen (KAL)
5 R Outi Raitasuo (PSI) - Mirja Paatero (BIT) Anita Olkinuora (LIN)
6 R Ninna Hätönen (PSC) Salla Kalliosalo (PSI) Ritva Mäkelä (LOI) Paula Nummelin (KAL)
7 R Mari Lohman (PSI) Mona Karp (ORA) Marja-Leena Iivanainen (PKP) Anja Laine (KOP)
8 R Mirva Näsilä (PSC) Arja Ahlroth (KOK) Annikki Saarinen (LOI) Kirsi Kuusijärvi (PHN)
9 R Mirja Laine (TUR) Elvi Aaltonen (LOI) Kirsi Aalto (PSI) Pirjo-Liisa Frangén (KAL)
10 R Helena Kankaanpää (PCP) - Kirsi Tikka (KIS) Anu Sutinen (PSI)
11 R Stiina Kamppuri (KAL) Päivi Vainio (PSC) Eila Nummila (LOI) Raili Ojonen (KOK)
12 R Katri Piira (PSI) - Pie Lahti (RIE) Seija Viertonen (EPA)


NAISTEN DUPPELI 27 joukkuetta (22, 27, 29, 25, 24, 27, 31, 29, 25, 28, 26)

 ABCD
1 R M Mari Lohman (PSI)
Katri Piira (PSI)
Päivi Vainio (PSC)
Anni Sihvonen (PSC)
Eija Suominen (LIN)
Anita Olkinuora (LIN)
-
2 R Stiina Kamppuri (KAL)
Pirjo-Liisa Frangén (KAL)
Elvi Aaltonen (LOI)
Eila Nummila (LOI)
Mirja Asklöf (TUR)
Terttu Lamminpää (TUR)
Irja Niemelä (BIT)
Annukka Kaikkonen (BIT)
3 R Anu Sutinen (PSI)
Salla Kalliosalo (PSI)
Kirsi Kuusijärvi (PHN)
Maija Törnqvist (PHN)
Sari Alanen (DRO)
Eija Hurri (MPC)
-
4 R Seija Uusitalo (LOI)
Pirjo Kivinen (LOI)
- Tanja Lehti (RIE)
Katja Lehti (RIE)
Katri Haveneth (TAV)
Pirjo Vuori (TAV)
5 R Mira Kyllönen (PSC)
Mirva Näsilä (PSC)
Kirsi Tikka (KIS)
Eija-Liisa Laakso (BOM)
Anja Parviainen (PSI)
Kirsi Aalto (PSI)
Helinä Grön (KOU)
Vuokko Majander (KOU)
6 R Ninna Hätönen (PSC)
Outi Raitasuo (PSI)
Anu Uusio (PSI)
Ritva Peltomaa (PCP)
Tuula Jokinen (KOP)
Anja Laine (KOP)
Leni Pakkala (BIT)
Mirja Paatero (BIT)
7 R Tarja Roslöf (PCP)
Helena Kankaanpää (PCP)
Pia Anttonen (PSC)
Riitta Selenius (PSC)
- Riitta Kangas (KAL)
Tuula Ahonen (KAL)
8 R Mirja Laine (TUR)
Merja Salonranta (BIT)
Annikki Saarinen (LOI)
Ritva Mäkelä (LOI)
Paula Järvisalo (KOK)
Raili Ojonen (KOK)
-


NAISTEN TRIPPELI 14 joukkuetta (15, 15, 17, 17, 16, 17, 15, 14, 16, 16, 17)

 ABCD
1 R M Mira Kyllönen (PSC)
Mirva Näsilä (PSC)
Ninna Hätönen (PSC)
Ritva Peltomaa (PCP)
Helena Kankaanpää (PCP)
Tarja Roslöf (PCP)
Anu Sutinen (PSI)
Salla Kalliosalo (PSI)
Kirsi Aalto (PSI)
-
2 R Riitta Kangas (KAL)
Tuula Ahonen (KAL)
Stiina Kamppuri (KAL)
Elvi Aaltonen (LOI)
Eila Nummila (LOI)
Ritva Mäkelä (LOI)
Maaret Komsi (BAL)
Raija Olkkola (BAL)
Pirjo-Liisa Frangén (KAL)
Jaana Alanoja (LIN)
Eija Suominen (LIN)
Anita Olkinuora (LIN)
3 R Anu Uusio (PSI)
Mari Lohman (PSI)
Katri Piira (PSI)
Paula Järvisalo (KOK)
Raili Ojonen (KOK)
Maj-Britt Malmberg (KOK)
Päivi Vainio (PSC)
Anni Sihvonen (PSC)
Pia Anttonen (PSC)
-
4 R Anja Parviainen (PSI)
Outi Raitasuo (PSI)
Arja Ahlroth (KOK)
Annikki Saarinen (LOI)
Seija Uusitalo (LOI)
Pirjo Kivinen (LOI)
Mirja Laine (TUR)
Sari Alanen (DRO)
Merja Salonranta (BIT)
Irja Niemelä (BIT)
Leni Pakkala (BIT)
Mirja Paatero (BIT)


VETERAANIEN SINGELI 41 pelaajaa (-, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -)

 ABCD
1 R Tuomo Lehtinen (PCP) Kai Aalto (KOT) - Juhani Airaksinen (TUR)
2 R Esa Kouvonen (PSC) Pekka Jokinen (VUF) Alpo Turkulainen (RIE) Juhani Hakkarainen (KAL)
3 R Mauri Kuitunen (ANJ) Aimo Alm (KOP) - Reino Laaksonen (MYN)
4 R Tuukka Syrjänen (EPA) Matti Kaseva (HBY) Tapio Valariutta (KIS) -
5 R Matti Manninen (ANJ) - Vesa Ala-Kulju (KOP) Heikki Pirtinaho (MAP)
6 R Pekka Kokkonen (KIS) Erkki Pohjanoksa (LOI) Reijo Mielikäinen (KAL) Jaakko Juoperi (VUF)
7 R Martti Hakonen (EPA) Esko Riste (BIT) Esko Nenonen (ANJ) -
8 R Seppo Tuominen (HAR) Pekka Urponen (UTU) Juhani Nieminen (KAL) -
9 R Viljo Stenberg (PCP) - Sulo Niiranen (ANJ) Tarmo Sipilä (KOP)
10 R Eero Ravantti (LOI) Ari Luoma (PSC) Matti Marjanen (KAL) Harry Uschanov (KIS)
11 R Mikko Lahti (RIE) Tauno Sevon (VUF) Daniel Duhamel (KVP) Seppo Järvisalo (KOT)
12 R Gunnar Wallin (LIN) Heikki Haapanen (LOI) Kari Ahonen (KAL) Reijo Heinonen (KOP)


VETERAANIEN DUPPELI 39 joukkuetta (36, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -)

 ABCD
1 R M Esa Kouvonen (PSC)
Simo Kukkonen (PSC)
Tauno Komulainen (MYN)
Raimo Repo (MYN)
Kai Aalto (KOT)
Pekka Barck (KOT)
Reijo Mielikäinen (KAL)
Juhani Nieminen (KAL)
2 R Heikki Pirtinaho (MAP)
Eero Lalu (MAP)
Mirja Asklöf (TUR)
Terttu Lamminpää (TUR)
Daniel Duhamel (KVP)
Reijo Taka-Eilola (KVP)
Pirjo Suksi (KAL)
Esko Riste (BIT)
3 R Pekka Kaihevaara (MAP)
Gunnar Wallin (LIN)
Hannu Ranta (KOP)
Tapio Valariutta (KIS)
Harry Uschanov (KIS)
Pekka Kokkonen (KIS)
Leo Värränkivi (RIE)
Aarre Alander (RIE)
4 R Eero Ravantti (LOI)
Seppo Järvisalo (KOT)
Juhani Hakkarainen (KAL)
Kari Ahonen (KAL)
Maija Kärkkäinen (KAR)
Folke Roberts (KAR)
Pekka Iivanainen (PKP)
Heikki Kananen (PKP)
5 R Kalevi Lehtinen (LIN)
Kari Hirvelä (LIN)
Arvid Kauppinen (KOK)
Hilkka Kauppinen (KOK)
Eero Äikää (VUF)
Tauno Sevon (VUF)
Reino Laaksonen (MYN)
Matti Utriainen (MYN)
6 R Tuomo Lehtinen (PCP)
Viljo Stenberg (PCP)
Raila Koivunen (KAR)
Tuula Jyrälä (KAR)
Merja Airaksinen (TUR)
Juhani Airaksinen (TUR)
-
7 R Erkki Pohjanoksa (LOI)
Heikki Haapanen (LOI)
Alpo Turkulainen (RIE)
Rauno Kiviniemi (RIE)
Mauri Kuitunen (ANJ)
Ossi Kurvi (ANJ)
Pekka Jokinen (VUF)
Jaakko Juoperi (VUF)
8 R Matti Lehtimäki (KVP)
Pentti Mehtonen (KVP)
Rauno Kallio (NAS)
Tapio Sappinen (NAS)
Vesa Ala-Kulju (KOP)
Reijo Heinonen (KOP)
Pekka Koivunen (KAR)
Raimo Vakkari (KAR)
9 R Tuukka Syrjänen (EPA)
Martti Hakonen (EPA)
Harry Ulvi (PKP)
Reijo Pusa (PKP)
Leni Pakkala (BIT)
Mirja Paatero (BIT)
Keijo Palonen (ANJ)
Veikko Lavonen (KOK)
10 R Matti Manninen (ANJ)
Esko Nenonen (ANJ)
Aimo Alm (KOP)
Tarmo Sipilä (KOP)
Mikko Lahti (RIE)
Teuvo Lahti (RIE)
Juhani Hirvonen (ERP)
Hannu Aaltonen (ERP)


VETERAANIEN TRIPPELI 15 joukkuetta (-, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -)

 ABCD
1 R Matti Manninen (ANJ)
Sulo Niiranen (ANJ)
Esko Nenonen (ANJ)
Daniel Duhamel (KVP)
Reijo Taka-Eilola (KVP)
Pentti Mehtonen (KVP)
Lasse Ahlroth (KOK)
Jorma Nöjd (KOK)
Veikko Lavonen (KOK)
-
2 R Erkki Pohjanoksa (LOI)
Heikki Haapanen (LOI)
Eero Ravantti (LOI)
Juhani Hirvonen (ERP)
Hannu Aaltonen (ERP)
Kalevi Kähönen (ERP)
Vesa Ala-Kulju (KOP)
Aimo Alm (KOP)
Tarmo Sipilä (KOP)
Harry Uschanov (KIS)
Pekka Kokkonen (KIS)
Reijo Sainio (KIS)
3 R Kalevi Lehtinen (LIN)
Urpo Vinnari (LIN)
Kari Hirvelä (LIN)
Juha Komsi (BAL)
Antero Arponen (BAL)
Mikko Simes (BAL)
Alpo Turkulainen (RIE)
Rauno Kiviniemi (RIE)
Esko Riste (BIT)
Reino Laaksonen (MYN)
Matti Utriainen (MYN)
Seppo Saarinen (MYN)
4 R Viljo Stenberg (PCP)
Seppo Tuominen (HAR)
Esa Kouvonen (PSC)
Kari Ahonen (KAL)
Matti Marjanen (KAL)
Juhani Hakkarainen (KAL)
Ossi Kurvi (ANJ)
Taisto Mentula (ANJ)
Mauri Kuitunen (ANJ)
Kai Aalto (KOT)
Pekka Barck (KOT)
Seppo Järvisalo (KOT)


JUNIOREIDEN SINGELI 9 pelaajaa (14, 16, 19, 19, 23, 11, 16, 16, 17, 21, 24)

M Salim Fadillioglu (PSC) Joel Anttonen (PSC) Ville Punta (MYN) Saku Talja (MYN)
Eero Ylivarvi (LIN) Eveliina Ylivarvi (LIN) Mikko Kamppuri (HBY) Thanakorn Singthong (PSI)
Matias Anttonen (RIE)


JUNIOREIDEN DUPPELI 3 joukkuetta (10, 9, 12, 10, 9, 4, 8, 7, 8, 9, 10)

M Mikko Kamppuri (HBY)
Salim Fadillioglu (PSC)
Ville Punta (MYN)
Mikko Talja (MYN)
Eero Ylivarvi (LIN)
Eveliina Ylivarvi (LIN)


JUNIOREIDEN TRIPPELI 2 joukkuetta (4, 6, 7, 6, 6, 4, 4, 4, 4, 5, 5)

Mikko Kamppuri (HBY)
Salim Fadillioglu (PSC)
Mikko Talja (MYN)
Laura Kyllönen (PSC)
Kaisa Kimari (MPC)
Saku Talja (MYN)


NUOREMPIEN JUNIOREIDEN SINGELI 4 pelaajaa (9, 8, 15, -, -, -, -, -, -, -, -)

M Laura Kyllönen (PSC) Saku Talja (MYN) Thanakorn Singthong (PSI) Antti Pasanen (PKK)


NUOREMPIEN JUNIOREIDEN DUPPELI 1 joukkuetta (-, 4, 6, -, -, -, -, -, -, -, -)

Laura Kyllönen (PSC)
Saku Talja (MYN)


NUOREMPIEN JUNIOREIDEN TRIPPELI 0 joukkuetta (-, 2, 4, -, -, -, -, -, -, -, -)

 


YLEINEN AMMUNTA 73 pelaajaa (96, 103, 70, 62, 62, 49, 59, 28, -, -, -)

Kai Aalto (KOT) Kirsi Aalto (PSI) Marko Aalto (HBY) Tuula Ahonen (KAL)
Vesa Ala-Kulju (KOP) Aimo Alm (KOP) Joel Anttonen (PSC) Matias Anttonen (RIE)
Salim Fadillioglu (PSC) Heikki Haapanen (LOI) Martti Hakonen (EPA) Jouni Heinonen (BIT)
Olli Hella (KAL) Ninna Hätönen (PSC) Toni Ikonen (KAL) Seppo Järvisalo (KOT)
Mikko Kamppuri (HBY) Helena Kankaanpää (PCP) Samuli Kankkunen (CDC) Pirjo Kivinen (LOI)
Pekka Kokkonen (KIS) Ilkka Konola (BIT) Esa Kouvonen (PSC) Miikka Kouvonen (LBO)
Mauri Kuitunen (ANJ) Laura Kyllönen (PSC) Mira Kyllönen (PSC) Mikko Lahti (RIE)
Mirja Laine (TUR) Antero Lehti (RIE) Mikko Lehti (RIE) Harri Lehtinen (KVP)
Seppo Lindman (LOI) Mari Lohman (PSI) Ari Luoma (PSC) Matti Manninen (ANJ)
Jyrki Matikainen (PSI) Pasi Matilainen (HBY) Yrjö Munukka (HBY) Markku Nieminen (LOI)
Miska Nieminen (HBY) Harri Näsilä (PCP) Mirva Näsilä (PSC) Anita Olkinuora (LIN)
Simo Olkinuora (LIN) Iivo Paaso (CDC) Sakari Pankkonen (KAL) Anja Parviainen (PSI)
Pauli Piiparinen (KAL) Katri Piira (PSI) Ville Punta (MYN) Jukka Pöyry (LBO)
Outi Raitasuo (PSI) Eero Ravantti (LOI) Esko Riste (BIT) Tarja Roslöf (PCP)
Rauli Rämö (BIT) Timo Salminen (KVP) Merja Salonranta (BIT) Ville Sappinen (NAS)
Petri Seppä (RIE) Tarmo Sipilä (KOP) Mikko Soikkeli (CDC) Viljo Stenberg (PCP)
Jyri Suksi (KAL) Anu Sutinen (PSI) Mikko Talja (MYN Saku Talja (MYN)
Alpo Turkulainen (RIE) Harry Uschanov (KIS) Anu Uusio (PSI) Anssi Viinikainen (HBY)
Sauli Ylirönni (PCP)


NAISTEN AMMUNTA 18 pelaajaa (23, 27, -, -, -, -, -, -, -, -, -)

Kirsi Aalto (PSI) Tuula Ahonen (KAL) Ninna Hätönen (PSC) Helena Kankaanpää (PCP)
Pirjo Kivinen (LOI) Laura Kyllönen (PSC) Mira Kyllönen (PSC) Mirja Laine (TUR)
M Mari Lohman (PSI) Mirva Näsilä (PSC) Anita Olkinuora (LIN) Anja Parviainen (PSI)
Katri Piira (PSI) Outi Raitasuo (PSI) Tarja Roslöf (PCP) Merja Salonranta (BIT)
Anu Sutinen (PSI) Anu Uusio (PSI)


VETERAANIEN AMMUNTA 20 pelaajaa (12, -, -, -, -, -, -, -, -, -, -)

Kai Aalto (KOT) Tuula Ahonen (KAL) Vesa Ala-Kulju (KOP) Aimo Alm (KOP)
Heikki Haapanen (LOI) Seppo Järvisalo (KOT) Pirjo Kivinen (LOI) Pekka Kokkonen (KIS)
Esa Kouvonen (PSC) Mauri Kuitunen (ANJ) M Mikko Lahti (RIE) Ari Luoma (PSC)
Matti Manninen (ANJ) Eero Ravantti (LOI) Esko Riste (BIT) Tarja Roslöf (PCP)
Tarmo Sipilä (KOP) Viljo Stenberg (PCP) Alpo Turkulainen (RIE) Harry Uschanov (KIS)


JUNIORIEN AMMUNTA 8 pelaajaa (16, 19, -, -, -, -, -, -, -, -, -)

Joel Anttonen (PSC) Matias Anttonen (RIE) Salim Fadillioglu (PSC) Mikko Kamppuri (HBY)
Laura Kyllönen (PSC) Ville Punta (MYN) M Mikko Talja (MYN Saku Talja (MYN)


NUOREMPIEN JUNIORIEN AMMUNTA 2 pelaajaa (6, 7, -, -, -, -, -, -, -, -, -)

Laura Kyllönen (PSC) Saku Talja (MYN)